JSN_TPLFW_TOGGLE_MENU

Duyurular

hasuder

Halk Sağlığı Uzmanları Derneğimizin Altı Aylık Çalışma Raporu yönetim kurulu başkanımızın aşağıdaki sunuş yazısıyla paylaşılmıştır. İlgili linklere tıklayarak rapora ulaşabilirsiniz.

 

Halk Sağlığı Uzmanları Derneğinin Değerli Üyeleri,

Bu raporla  Aralık 2018'de başlayan Yönetim Kurulumuz çalışma sürecinin elbette siz üyelerimizin katkıları ile oluşan ilk altı ayını paylaşıyoruz. Böylece hem biz hem de sanırım sizler disiplinimizin altı

aylık dönemde karşılaşılan sorun ve alınan yolları değerlendirme fırsatı bulacaksınız. Akademi ve sahanın bekleyen acil sorunları var. Buna karşın, üretimlerimizle kurumsallaşma yolunda yıllar içinde çok yol aldığımız da açıktır. Elbet yapılacak çok iş, çalışılacak çok konu bizi bekliyor. Aslında bu rapor tam da bu nedenle hem Yönetim Kurulu hem de birey ve çalışma grupları olarak performanslarımızı değerlendirme açısından da fikir verici olabilir umudundayız. İki yıllık bu onurlu görevi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Bu altı aylık dönemde başta bir önceki yönetim kurulumuz olmak üzere sizlerden çok destek aldık. Minnettarız. 

Daha verimli bir döneme girmeyi umuyoruz. Bunun için çalışacağız.

Sevgi ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Pınar Okyay

HASUDER Yönetim Kurulu adına

HASUDER Altı Aylık Çalışma Raporuna buradaki linke tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Paydaşlarımız

Go to top