2016-2018

Başkan: Türkan Günay

Üyeler: Burcu Tokuç, Mehtap Türkay, Gamze Varol, Gönül Malat (13.09.2017’ye kadar), Alparslan Türkkan (14.04.2017’ye kadar), Elif Altundaş Hatman (21.04.2017’ye kadar)

Deniz Akgün (21.04.2017 Elif Altundaş Hatman’ ın yerine)

Pınar Okyay (14.04.2017 Alparslan Türkkan’ ın yerine)

Sarp Üner (21.09.2017 Gönül Malat’ ın yerine)